Hakkımızda

Bismillahirrahmanirrahim, 
Salat ve Selam Peygamber Efendimiz (S.A.V) Efendimiz,’’ Habibim Sen olmasan Ben bu alemi yaratmazdım’’sözünün muhatabı Hz.Muhammed Mustafa (S.A.V) Efendimizin, Ehlinin ve Ashabı’nın Üzerine Olsun……….
 
Herşeyden önce Rabbim yapmış olduğumuz ve yapacak olduğumuz ibadetlerimizi, hayırlarımızı yüce dergahında kabul etsin. Yapacağımız hayırlı işlerde ve niyetlendiğimiz Umre ve Hac yolculuğunda bizleri başarılı kılsın.
 
Tüm organizasyonlarda birinci öncelik; kutsal yolculuğa çıkan kişilerin rahatı, huzuru ve bilinçli bir şekilde ziyaretlerini ve ibadetlerini yapabilmems için gerekli ortamın oluşturulması olmalıdır. 
 
Amaç;  Rabbimiz’in rızasını,  büyüklerimizin sevgilerini kazanabilmek ve dua almak olunca, yardımcımız Alllahu Teala oluyor. 
 
Her seferinde, ilk kez gidiyormuş gibi aynı heyecanı yaşayan, tecrübeli bir ekiple, yapılan ibadetlerin en güzel şekilde gerçekleşmesine vesile olmaktan daha güzel ne olabilir ki?
 
Bu siteyi kurmaktaki amacımız da, Hac ve Umre yolculuğunda yanınızda olabilmek, dualarınıza ortak olmak, heyecanınızı birlikte yaşamak, daha önce edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi sizlerle de paylaşabilmek. 
 
Rabbim, tüm Müslümanların yar ve yardımcısı olsun, isteyen herkese kutsal toprakları görmeyi nasip etsin. 
Amin...